Book online

Arrival
16 Jun
2019
Departure
17 Jun
2019
from

205pln/ night

Check availability

Śniadania

Jesteś Gościem Hotelu Lavender? Koniecznie spróbuj naszych sycących ŚNIADAŃ.

Codziennie od 7:00 do 10:30 istnieje mozliwość skorzystania z bogatego BUFETU ŚNIADANIOWEGO w cenie 35 złotych za osobę, w myśl zasady: "Jesz, ile chcesz". Wypiekane na miejscu pieczywo, ręcznie robione pasty i przetwory oraz regionalne produkty od lokalnych dostawców, to tylko część naszej propozycji stołu szwedzkiego. Dbając o świeżość i jakość naszych dań, potrawy "na ciepło" jak np. jajecznica czy kiełbaski, nasi kucharze przygotowują na bieżąco.

Oprócz bufetu do dyspozycji mamy również pozycje z MENU ŚNIADANIOWEGO a'la carte - takie, jak tosty z jajkiem poszetowym, frittata czy bezglutenowa ryżanka. Pełne menu dostępne tutaj.

W przypadku specjalnej diety (bez laktozy / bez glutenu) prosimy o poinformowanie nas jeszcze przed złożeniem zamówienia. Postaramy się zaproponować alternatywę.

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Gości, którzy chcieliby skorzystać z oferty śniadaniowej, ale wyjeżdżają przed godzinami otwarcia restauracji, polecamy nasze "breakfast boxy". Dostępne w przypadku zamówienia z minimum 1 dniowym wyprzedzeniem.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close